(+48) 693 090 330 kontakt@faber-cnc.pl

a

Kontakt

Jesteśmy tu dla Ciebie. Chętnie udzielimy Ci wsparcia i odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt ogólny

Jesteśmy tu dla Ciebie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy wsparcia. 

Dane adresowe

Kaletnicza 4
87-800 Włocławek

Dane rozliczeniowe

NIP: 8882362731
REGON: 910928479

Kontakt do działów

Dla ułatwienia kontaktu, udostępniamy również bezpośrednie numery telefonów i adresy e-mail do poszczególnych działów firmy.

Zapytania ofertowe
Marcin Winnicki Kamil Borkowski
CEO SPECJALISTA DS. KLIENTÓW STRATEGICZNYCH
+48 601 288 557
m.winnicki@faber-cnc.pl
+48 693 090 330
k.borkowski@faber-cnc.pl
Krzysztof Kurzawski
INŻYNIER SPRZEDAŻY
+48 796 143 333
k.kurzawski@faber-cnc.pl
Logistyka
Agnieszka Waszak Sandra Latus
SPECJALISTA DS. LOGISTYKI REFERENT DS. LOGISTYKI
+48 534 663 297
office@faber-cnc.pl
+48 534 663 294
s.latus@faber-cnc.pl

 

Produkcja
Paweł Lubrant Dawid Prus
KIEROWNIK PRODUKCJI GŁÓWNY TECHNOLOG
+48 739 010 179
produkcja@faber-cnc.pl
+48 576 100 442
technologia@faber-cnc.pl
Kontrola jakości
Jakub Rydzewski Joanna Tobolska
KIEROWNIK DS. JAKOŚCI INŻYNIER CAD/CAM
+48 576 100 448
quailty@faber-cnc.pl
+48 726 228 539
nx@faber-cnc.pl
Księgowość/Kadry
Katarzyna Winnicka Dawid Obrzeżgiewicz
CFO DYREKTOR FINANSOWY
+48 695 403 949
k.winnicka@faber-cnc.pl
+48 660 896 927
dawid.obrzezgiewicz@faber-cnc.pl
Ewelina Dolatowska Daria Rykowska
SPECJALISTA DS. KARD I PŁAC REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI
+48 576 100 443
kadry@faber-cnc.pl
+48 576 100 443
invoice@faber-cnc.pl

Formularz kontaktowy

Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.

Zgoda na przetwarzanie danych